آدرس مطب دکتر رباطی تلفن مطب دکتر رضا رباطی
تزریق بوتاکس خطوط پنجه کلاغی چشم

روش تزریق بوتاکس برای خطوط پنجه کلاغی باعث ایجاد طراوت و شادابی پوست اطراف چشم می شود و تأثیر فراوانی در ظاهر چشم ها و زیبایی صورت دارد .

لیزر فرکشنال co2 برای جوانسازی پوست

جوانسازی پوست با لیزر CO2 فرکشنال اثر سطحی و عمقی دارد. این لیزر جوانسازی برای درمان جای جوش، لک صورت، جای بخیه و سوختگی ، ضایعات پوستی استفاده می شو

با همه کاربردهای لیزر کیوسوییچ آشنا شوید

لیزر کیوسوییچ برای اقدامات درمانی در کوتاه ترین زمان انجام شده و درد چندانی ندارد . لیزر کیوسوئیچ تماس کمتری با پوست داشته و عوارض جانبی کمتری دارد .

تزریق چربی به شقیقه؛ مزایا، مراحل، ماندگاری و عوارض

تزریق چربی برای از بین بردن فرورفتگی شقیقه بسیار مؤثر است که برای جوانسازی و ترمیم فرورفتگی ‌ها استفاده می‌ شود.

توصیه ها اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربی

رعایت توصیه های مراقبتی قبل و بعد از تزریق چربی در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب حاصل از تزریق چربی بسیار مهم می باشد .

گونه گذاری با تزریق چربی؛ نحوه انجام، عوارض، مراقبتها و هزینه

گونه گذاری با تزریق چربی از روشهایی است با ماندگاری طولانی مدت نسب به سایر روشهای گونه گذاری و مزیت آن استفاده چربی بدن فرد در این روش می باشد

تزریق چربی به کدام نواحی صورت و بدن امکان پذیر است؟

تزریق چربی به صورت عملی است که چربی از بدن خود فرد برداشته می شود طی فرایندی آماده شده و به نواحی تزریق چربی که نیاز است تزریق می شود .

تزریق چربی چگونه انجام میشود؟

تزریق چربی به پوست یک روش نسبتا ایمن و موثر برای جوانسازی پوست است که نتایج آن تا حد بسیار زیادی به تجربه و مهارت پزشک شما بستگی دارد.

آیا تزریق چربی دائمی است؟

ماندگاری تزریق چربی در صورت، چربی های تزریقی در مقایسه با ژل های تزریقی جذب دیر تری دارند و این موجب ماندگاری بیشتر می شود.

مهمترین و خطرناکترین عوارض تزریق چربی به صورت چیست؟

تزریق چربی به صورت نیز مانند هر روش دیگری ممکن است عوارض داشته باشد که با رعایت نکاتی که در ادامه به برسی آنها می پردازیم می توان از آنها پیشگیری کرد

لیفت صورت با نخ بهتر است یا جراحی؟

لیفت صورت در واقع به معنای سفت کردن و کشیدن پوست به منظور جوان سازی انجام می شود. این روش یک درمان نیست بلکه جوانسازی صورت با هدف زیبا سازی می باشد .

ماندگاری لیفت با نخ به چه عواملی بستگی دارد؟

لیفت صورت با نخ روشی است که برای از بین بردن چین و چروک و پیری مورد استفاده قرار می گیرد و نتیجه فوق العاده ای در لیفت صورت و جوانسازی پوست دارد

رفع فرورفتگی شقیقه با تزریق ژل و فیلر

تزریق فیلر به شقیقه روشی است که می تواند فرو رفتگی شقیقه که ناشی از افزایش سن است را درمان کرده و باعث شادابی و جوانی چهره شما بشود .

بیماری قارچی کاندیدیازیس چیست و چگونه درمان می شود

کاندیدیاز یا کاندیدیازیس نوعی بیماری قارچ است . به طور کلی ، این مخمر در حالت عادی بر روی بدن انسان در نقاطی مانند دهان، پوست و شکم زندگی می کند .

تزریق ژل یا فیلر به گردن؛ جوانسازی و لیفت پوست گردن

تزریق ژل یا فیلر برای جوانسازی پوست گردن یک روش غیر تهاجمی می باشد . این روش ایمن ترین روش برای جوانسازی گردن است برای از بین بردن چروک گردن است .

همه چیز درباره هزینه، عوارض و مراحل تزریق ژل خط اخم و پیشانی

تزریق فیلر خط اخم روشی است که چهره ی شما را مانند گذشته شاداب و مهربان می کند.تزریق ژل و فیلر خط اخم با کم دردسر ترین روش آثار پیری را رفع می کند .

مهمترین نکات در پاک کردن تاتو با لیزر

بهترین روش برای پاک کردن تاتو استفاده از لیزر می باشد که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

برطرف کردن لک پوست صورت با لیزر

لیزر لکه های پوستی یک درمان انتخابی برای لکه های مادرزادی و لک هایی که به عللی مانند افزایش سن، در معرض خورشید بودن و بیماریها ایجاد می شوند .

همه چیز در مورد تزریق ژل لب

تزریق ژل لب باعث افزایش حجم لب‌ ها می‌ شوند که با افزایش سن حجم لب کم شده ، ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد.

انواع و روشهای درمان ضایعات عروقی پوست

روشهای درمانی ضایعات عروقی ، طیف بسیار متنوعی دارند یکی از آنها لیزر کوادرو استار است . در این مقاله با روشهای دیگر درمان ضایعات عروقی آشنا خواهید شد